Workcube Fiziki Varlık Yönetimi ile fiziki varlıklarınızı, IT varlıklarınızı ve motorlu taşıtlarınızı kolaylıkla takip eder ve yönetirsiniz.Bilgisayarlar, masalar, yazılımlar, kurumsal araçlar, sandalyeler, elektronik cihazlar ve dahası…

Fiziki varlıkların yönetimi karmaşık bir süreçtir. Üstelik her yıl elinizde bulundurduklarınıza yenileri eklenir, bazıları kullanım dışı kalır, bazıları bir yerlere gider ama bunlardan kimsenin haberi olmayabilir.

Etkin fiziki varlık yönetimi; Sahip olduğunuz fiziki varlıklar ve değerleri neler? Nereden satın alındılar veya leasing yapıldılar? Leasingleri ne zaman bitiyor? Bilgisayarınız hangi yazılımları kullanıyor? Hangi aracınız en çok yakıt tüketimine sahip? Fiziki varlığınız şu an nerede? Kim kullanıyor? Ve benzeri bir çok sorunun cevabını anlık olarak verebilmenizdir.

Workcube Fiziki Varlık Yönetiminin Sunduğu Fonksiyonlar;

  • Tüm fiziki ve IT varlıklarınız üzerinde %100 kontrol ve denetim sahibi olmanızı sağlar.
  • Fiziki varlıklarınız hakkındaki tüm bilgileri yönetmenize imkan tanır.
  • Rezervasyon sistemi ile ortak kullanıma açık fiziki varlıklar üzerindeki anlaşmazlıkları ortadan kaldırır.
  • Kullanılmayan, sorunlu ve masraflı fiziki varlıklarınızı tanımlamanızı sağlayarak maliyetlerinizi düşürür. Fiziki varlıklarınız için düzenli bakım planları yapabilmenize ve yönetmenize imkan tanır.
  • Varlıklarınızın lokasyonlarını takip etmenizi sağlar.
  • IT varlıklarınızı, ilişkili tüm diğer varlıklar ve konfigürasyon bilgileri ile birlikte yönetir.
  • Şirket araçlarınızın bakım, kilometre ve yakıt kontrolü dahil tüm bilgilerini merkezi olarak yönetmenize imkan tanır.
  • Varlıklarınızın garanti, bakım sözleşmesi, sigorta bilgileri, leasing sözleşmesi gibi bilgilerini etkin biçimde takip etmenizi ve yönetmenizi sağlar.

Eminiz sizin de işletmenizde fiziki varlıklarınızı yönetmede karşılaştığınız sorunlarınız var. Bu sorunlardan kurtulmak, maliyetlerinizi düşürmek ve fiziki varlıklarınızı etkin biçimde yönetmek mi istiyorsunuz? Tüm fiziki varlık yönetimi sürecinizi kapsayacak fonksiyonları, %100 Web tabanlı mimarisi, size özel çözümleri ile Workcube, bu ihtiyacınızı karşılamaya hazır.