Otomotiv sektörünün siparişe her türlü veri ve bilgi akışını elektronik ortamda, hızlı, verimli, hatasız ve denetlenebilir şekilde gerçekleştirebilme olanağı sağlayan çözümler sunuyoruz.

Üretim ve servislerin dijitalleşmesi, otonom araçlar ve alternatif enerjilerle çalışan yeni araç teknolojileri otomotiv endüstrisini gelecek yıllarda ne denli hızlı bir dönüşümün beklediğinin göstergesidir. Dijitalleşmeyle birlikte dönüşen tüketici beklentileri ve değişen iş yapış biçimleri nihai olarak bu endüstride AR-GE süreçlerinden, üretime, satış sonrası hizmetler ve sigortacılığa kadar otomotiv endüstrisinin oluşturduğu tüm ekosistemi etkisi altına almıştır. Bu bağlamda zorunlu hale gelen dijital dönüşüm, rekabet yarışındaki sektör oyuncularının geleceğe attıkları en önemli adımlardan birisidir.

Otomotiv Sektörü için Neler Sağlıyoruz?

  • Ana sanayi, yan sanayi, tedarikçiler gibi tüm paydaşların aralarındaki iş akışını aynı sistem üzerinden entegre ediyor, tedarik zinciri, iş gücü ve kapasite verimliliğinde optimum noktaya çıkmanıza yardımı oluyoruz.
  • Üretimde kullandığınız kalıp ve makinelerin bakım ve yıpranma sürelerinin takibini yönetmenizi sağlıyoruz.
  • Siparişlere dayalı esnek bir üretim planlaması yapabilmenize olanak tanıyor, sipariş teslim tarihinde oluşabilecek aksamalarla karşılaşmamanızı sağlıyor ve sipariş karşılama oranlarınızı yükseltiyoruz.
  • Tüm sisteme zaman ve mekân bağımsız olarak akıllı mobil cihazlarınızdan erişebilme kolaylığı sağlıyoruz. Böylece tüm süreçlerinizi mobil ortamdan yönetebilme fırsatı veriyoruz.