Online sipariş yönetimi, sahadaki satış elemanlarının PDA cihazlarla merkezi bilgi sistemine bağlanarak kesintisiz bilgi akışı fonksiyonları Workcube’u dağıtım şirketlerinin gücüne güç katacak bir platform kılmaktadır.

Ürün ile ilgili hedef pazar, rekabet, raf ömrü, fiyatlar, stok detayları, ek bilgiler, garanti bilgileri, maliyet bilgileri, alış – satış koşulları v.b. bilgilerin hepsini tek merkezden yönetebilirsiniz.

Lojistik Sektörü için Neler Sağlıyoruz?

  • Etkin Stok Yönetimi, Çözüm içerisinde yer alan stok yönetimi modülü, distribütörü olduğunuz veya kendinize ait ürünlerinizin dağıtımında kapsamlı olarak stoklarını takip etmenize ve stok bilgilerinizi tedarikçileriniz ve müşterilerinizle paylaşmanıza olanak tanır. İthalat yapan işletmeler için tüm ithalat işlemlerinin eksiksiz yürütülmesini sağlar.

Workcube ile yüz binlerce farklı stok kodunu (SKU) tutabilir, ürünlerin varyasyonlarına göre stok takibi yapabilir, stoklarınızı lokasyon bazında takip edebilir, her bir ürün veya ürün kategorisi için farklı stok stratejileri oluşturabilirsiniz (İstatistiksel stok yeterliliği, sabit değerlerle stoklar, talep tahminlerine göre stok stratejisi gibi).

Stoklar kritik, yetersiz, fazla v.b. kriterlere göre kategorilendirilir. Workcube size stok maliyetlerini ayrıntılı biçimde takip edecek bir yapı sunar.

  • Kapsamlı Ürün Yönetimi, Workcube Dağıtım Çözümü ile sınırsız sayıda ürünün yönetimi gerçekleştirilebilir. Sınırsız sayıda ve hiyerarşide ürün kategorisi oluşturulabilir. Ürün yönetimi modülü kategori bazında fiyatlandırma ve depolama gibi fonksiyonları ile kapsamlı kategori yönetimi sağlar.

Workcube sınırsız kataloglama imkanı vererek birden fazla ürünün bir arada satılmasına imkan tanır. Esnek fiyat ve kota yönetimi gibi fonksiyonlarıyla benzersiz çözümler sunar. Ürün imajlarının yanısıra ürüne birçok yazılımda olan kısa açıklama alanının aksine sınırsız içerik ekleyebilirsiniz.

  • Sevk ve Lojistik Yönetimi, Sevk ve Lojistik yönetimi ile siparişlerin doğru şekilde ve doğru zamanda ulaşmasını kolaylaştıracak araçlara sahip olursunuz. Satın alma siparişinin verilme aşamasından, satış ve ürün teslimatına kadar geçen süreçteki tedarik, lojistik, sevkiyat gibi safhaları etkin biçimde planlamanıza ve ürünün durumunu (geçmiş bilgisi ile birlikte) anlık olarak takip edebilirsiniz.
  • Depo ve Alan Yönetimi, Workcube Dağıtım Çözümü sınırsız sayıda depo tanımlayabilmenize imkan tanıyan alan yönetimi fonksiyonuna sahiptir. Depolarınızı lokasyonlara ve raflara ayırarak ürünlerinizi daha verimli depolayabilirsiniz. Çözüm içerisinde yer alan sevkiyat ve lojistik yönetimi fonksiyonları; satış, satınalma ve ürün yönetimi modülleri ile birebir entegre çalışır.
  • Fiyat ve Promosyon Yönetimi, Workcube promosyon ve fiyatlama araçları ile esnek fiyat politikaları geliştirebilir, piyasanın hızlı değişen koşulları karşısında hareket kabiliyetinizi arttırabilirsiniz. Mal fazlası, indirim gibi promosyon seçeneklerini hızlıca oluşturur ve kampanyanızı sahadaki satış elemanlarınıza ve müşterilerinize e-mail, SMS ve faks yolu ile ulaştırırsınız.