Hakkımızda

Hakkımızda

Gramoni; 2000’li yılların başında IT serüvenine başlamış ve 20+ yıllık sektör tecrübesini alanında öncü projeler ile taçlandırmış yapılanmanın ticari yansıması olarak iş dünyasının dijital geleceğine inovatif yaklaşımlar ve akılcı iş modelleri ile Türkiye’nin Global ölçekte % 100 Yerli ve Milli markası olma vizyonunu hedefleyerek güçlü adımlarla yola çıkmıştır.

Sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğimiz;
(ERP) Kurumsal Kaynak Planlama Sistemleri ile çıkmış olduğumuz bu zorlu yolda ilkelerine bağlı şekilde ilerleyip yenilikçi yazılım teknolojileri geliştirerek Ülkemize değer katmaya devam edeceğiz. Geliştirdiğimiz yazılımlar sayesinde hizmet verdiğimiz firmaların kaynaklarını en etkin şekilde kullanmalarını sağlayarak iş süreçlerini verimli yönetmelerine yardımcı oluyoruz. Şirketinizin geleceğe uyum ve sürdürülebilir başarısı için kendi bünyesinde Ar-Ge birimine sahip olan Gramoni ® , Üretim alt yapısının %100 ‘nü tamamen kendisi geliştirmekte olup, hiçbir hazır framework kütüphanesi kullanmamaktadır.

Vizyonumuz

Global iş dünyasının teknolojik dönüşümüne, yenilikçi yaklaşımlar ve akılcı iş modelleri ile rehberlik ederek, Lider Bilişim şirketi  olmak.

Misyonumuz

Geleceği yakından takip ederek sürdürülebilir başarı için işe ve insana değer katan inovatif çözümler üretiyor, ,dijital dönüşümünüzde çözüm ortağınız olarak karmaşık iş süreçlerinizi kolaylıkla yönetmenizi sağlıyoruz.

Başarıya Giden

Yol Haritamız

Merkezi Odaklı Yaklaşım ve Yönetim

Müşteri Memnuniyet Kalitesini Yükseltme

Sade ve Etkin Kullanıma Uygun Arayüzler

Net Ölçümleme ve Değerleme Sistemleri

Proje Geliştirme ve Danışmanlık Desteği

Geniş API Altyapısı ile Entegre Çözümler Üretimi

Tüm İşletim Sistemleri ve Tarayıcılar ile Uyumlu Çalışma

Gramoni

Türkiye Ekibi

Gramoni başarılı müşteri hizmetleri yönetimi ve 7/24 destek ilkesiyle müşterilerine özel hissettirmesi yanında, En etkin çözümü, En hızlı şekilde ve En uygun maliyetlerle sunma prensibinden asla taviz vermemektedir.Gramoni başarılı müşteri hizmetleri yönetimi ve 7/24 destek ilkesiyle müşterilerine özel hissettirmesi yanında, En etkin çözümü, En hızlı şekilde ve En uygun maliyetlerle sunma prensibinden asla taviz vermemektedir.