Bulut Geçiş & Altyapı Desteği

Gramoni, işletmelerin ihtiyacı olan tüm IT sistem ve alt yapı gereksinimlerini en verimli şekilde aşama aşama planlar, tasarlar ve yönetir. E-Dönüşüm projenizde ihtiyaç duyacağınız bulut mimarisine geçiş veya kurumunuz içerisinde ihtiyacınız olan güçlü IT altyapı oluşturma süreçlerinizi sizin adınıza yönetir.

Buluta Geçiş: Buluta geçiş hizmetleri kapsamında, İşletmelere küçük yatırımlarla bulut üzerinde iş yapabilme imkanı sunan Workcube, Workcube Catalyst başta olmak üzere e-dönüşüm sürecinizde ihtiyacınız olan tüm donanım ve yazılımlara, yönetim ve bakım giderleri olmadan sahip olmanızı sağlar. Her büyüklükte işletmeye optimize edilebilen, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen servis sağlayıcılarıyla geliştirdiği iş birlikleriyle yurt içi ve yurt dışı sanal sunuculara uygun maliyetlerle ulaşmanız için ihtiyaç duyulan danışmanlık, kurulum ve yönetimi hizmetleriyle ofisinizi buluta taşır.

IT Altyapı Hizmetleri: Workcube Catalyst ve tüm yazılımlarınızın üzerinde koşacağı sunucu altyapısından, dijital sesli ve görüntülü iletişime kadar farklı alanlardaki IT altyapı ihtiyaçlarınızı tekelden çözmeniz için Gramoni’den hizmet alabilirsiniz.

Workcube Catalyst Tamamlayıcı Teknik Hizmetler: Workcube, kullanıcılarına yazılım upgrade, sunucu taşıma, sistem eşitleme, alan adı yönlendirme, SSL sertifika oluşturma, satın alma, yükleme ve 3. Parti yazılımlarla iş birliği işlemlerini eksiksiz sunarız.

Fiziksel Sunucu Hizmetleri: İşletmenizin fiziksel sunucu ihtiyacı kapsamında mevcut altyapıyı analiz eder, sektördeki tüm marka ve ürün gruplarını inceleyerek kurumunuza en uygun konfigürasyonu tasarlarız. En uygun sisteme en uygun maliyetle sahip olmanızı sağlarız.

Network ve Güvenliği: Kurumsal BT varlıklarınızı koruyan, bilgi bütünlüğü, güvenliği ve gizliliğini sağlayan genişletilebilir ve yüksek güvenlikli ağ ve güvenlik çözümleri ile iç ve dış tehditlere karşı sisteminizi uçtan uca korur, yüksek güvenlik sağlarız.

Veri Depolama ve Yedekleme Çözümleri: Veri depolama, arşivleme ve yedekleme çalışmalarında edindiğimiz deneyimlerle işletmenizin elektronik ortamda sahip olduğu tüm verileri analiz eder, mühendislik standartlarına uygun ve kurumunuzun iş süreçlerine paralel bir yedekleme politikası belirleriz.

Felaket Senaryosu Çözümleri: Sel, yangın, enerji kesintisi ve çoğu zaman da kullanıcı hatasından kaynaklanan durumlarda iş sürekliliğinin sağlanması için ihtiyaç duyulan kurumsal felaket senaryoları geliştirerek, veri kayıplarını önler ve işlerin kesintisiz yürümesinde etkin çözümler sunarız.