İlaç ve kimya şirketlerinin ilgilenmesi gereken çok sayıda süreç var. Üretim kontrolü, formül yönetimi, depolama ve lojistiğin şirket genelinde koordine edilmesi gerekiyor. Bu şirketlerin bir yandan da giderek sıkılaşan uyum düzenlemelerine uyması zorunlu oluyor.

Workcube’ün Web tabanlı üretim planlama ve takip sistemi kimya sektörü için elverişli bir yapı sunuyor.

Kimya ve İlaç Sektörü İçin Neler Sağlıyoruz?

  • Gerçek zamanlı bilgi ve iş süreçlerinin bir fabrika içerisinde ya da global üretim networkü içerisinde yönetilmesini ve paylaşılmasını sağlar.
  • Workcube Üretim Yönetimi işletmelerin üretim platformlarının sinir sistemi gibi işlev görür. Daha hızlı ve iyi kararlar alabilmek için şirket ve tedarik zincirine yönelik güncel ve doğru üretim verilerini sağlar.
  • Operasyonlarınız üzerinde güncel takip ve kontrol sağlar. Workcube Üretim Yönetimi ile işletmenizin değişen şartlarına ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde üretiminizi modifiye edebilir, farklı noktalardan gelen siparişlerinizin üretim sürecini takip edebilirsiniz.
  • Stokların son kullanma tarihleri konusunda titiz davranmak durumunda kalan Kimya sektörü, satış ve satın almasüreçlerini de sağlıklı bir biçimde yönetmek adına Workcube sistemine başvurmaktadır. Stoklarınızı daha etkin biçimde yönetir, üretim süreçlerinde yaşanan gecikmeleri belirleyerek kolaylıkla elimine edebilirsiniz.
  • Workcube Üretim işletmelere üretim aktivitelerini makina, alet ve diğer demirbaşlar gibi üretim kaynakları üzerinden izleme ve planlama imkânı verir. Makine hazırlık süreleri, problem ve arıza raporları ve çözümleri ve makine tamir, bakım ve kalibrasyon verilerini detaylı bir biçimde takip etmenizi sağlar. Workcube ile ayrıca materyal, makine ve hammadde satın alma, iade ve tamir süreçlerini de etkin bir biçimde yönetir ve takip edersiniz.