Bulut ERP

Bulut ERP kapsamında anlık uygulama fonksiyonlarının kurulması, çalıştırılması ve yönetilmesi için yönetilen bulut hizmetleri sunuyoruz.

Sunucusuz bir ortamda bulut ve ortamlar arasındaki olaylar, zamanlamalar, http istekleri gibi tetikleyicilere yanıt veren yeni uygulamaları ve uzantıları oluşturmayı mümkün kılan, bununla birlikte tanımlanan tetikleyicilere yanıt olarak ek iş mantığı dağıtan fonksiyonlar sağlıyoruz.

Çoğu zaman yalnızca tek bir çağrı aldıkları için kısa bir süre çalışan bu fonksiyonlar için, sadece çalıştıkları süre için ödeme yapılması sayesinde düşük maliyetli bir çözümden yararlanmanıza olanak tanıyoruz.

Sunucusuz ortam aynı zamanda daha az karmaşıklık, bununla birlikte operasyonlar için harcanan zamanın ve altyapıya olan bağımlılığın azalması anlamına geldiği için Bulut ERP ile süreçlerinizi kolaylaştıran faydalar sunuyoruz.

Altyapının otomatik olarak ölçeklendirilmesi, yönetilmesi ve çalıştırılmasını mümkün kılarak geliştiriciler üzerindeki iş yükünü hafifletiyoruz. Bu sayede geliştiricilere uygulama mantığına odaklanmaları için zaman ve iş tasarrufu sağlayarak yardımcı oluyoruz.