Eğitim Hizmetleri

Workcube’den eğitim almış ve sertifikasyon süreçlerini tamamlamış kullanıcı, süper kullanıcı, geliştirici ve proje yöneticileri; işletmeler için daha fazla değer üretir, verimliliği arttırır. Workcube sürekli olarak düzenlediği sınıf içi ve online eğitimleri düzenli olarak Web sitesinde duyurmaktadır. Workcube Catalyst kullanıcısı şirketler isterlerse bu eğitim hizmetlerini kendi ofislerinde, kullanıcı gruplarına özel olarak da satın alabilirler.

Tüm Workcube online ve sınıf eğitimleri Workcube merkez ofis bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

Proje Yönetimi ve Implementasyon Eğitimleri

Workcube Catalyst ERP, CRM, HR veya farklı bir yazılım projesini nasıl yönetmelisiniz? Hangi evrensel metodları kullanmalısınız? Projenizin başarısı için bilmeniz gerekenler neler?

Kimler Katılmalı: Workcube iş ortakları, Workcube kullanan firma yöneticileri, IT yöneticileri ve çalışanları.

Fonksiyonel Eğitimler

Finans Muhasebe, Üretim, Bordrolama, Pazarlama, Tedarik Zinciri gibi fonksiyon odaklı eğitimler ile kullanıcılar Workcube ürün veya modüllerinin tüm detaylarını öğrenirler.

Kimler Katılmalı: Workcube iş ortakları, Workcube kullanan firma yöneticisi ve çalışanları.

Kod Geliştirim Eğitimi

Workcube’e uygulama geliştirmek, yeni fonksiyonlar eklemek, özelleştirmeler yapmak, raporlar oluşturmak, şablonlar tasarlamak için bilinmesi gerekenler bu eğitimin içindedir. Bu eğitimlerde HTML, JavaScript, CFML, CSS, XML, SQL, JB bileşenleri gibi temel yazılım standartları ve dillerinin yanı sıra farklı seviyede geliştiriciler için Workcube’e özel müfredatlar vardır. Bu eğitimler ile kendi Workcube’ünüzü genişletmenizin önü açılır.

Kimler Katılmalı: Workcube iş ortakları, ColdFusion üzerinde geliştirim yapmak isteyen yazılımcılar, kullandığı Workcube Catalyst sisteminde bağımsız özelleştirme yapmak isteyen firma yazılım ekipleri.

Veri Tabanı Eğitimi

Workcube Catalyst veri tabanlarının mimarisi, yapısı, veritabanı tasarımı, raporlama yaklaşımları bu eğitim kapsamındadır.

Kimler Katılmalı: Masaüstü ve web uygulamaları hazırlamak isteyen, yazılım alanında kariyer hedefleyen tüm adaylar ile yazılım dünyasındaki başarısını Workcube sertifikaları ile desteklemek amacında olan yazılım uzmanları.

Sertifikasyon

Bu eğitimlerimiz ERP pazarının gelişimine paralel olarak gelinen noktada popüleritesi giderek artan ERP uzmanı ihtiyacının karşılanmasını hedefler. İnsan kaynakları uygulamalarında yetkinlik kazanmak isteyenler için de bir fırsat olan bu program Workcube ERP ve Workcube HR Uzmanı olarak her iki alanda da kariyer yapmak isteyenlere kaçırılmayacak bir eğitim fırsatı sunmaktadır. Her iki uzmanlık eğitimine katılan ve başarıyla tamamlayanlar sertifikalandırılmaktadır.

Kimler Katılmalı: Üniversitelerin endüstri ve bilgisayar mühendisliği, işletme, İİBF 4. sınıf öğrencileri, mezunları ve bu alanda yetkinlik kazanmak isteyenlerin yanı sıra İnsan Kaynakları alanında çalışmak isteyen yeni mezun veya bu alanda kariyer yapmak isteyen, insan kaynakları alanında çalışmaya istek duyanlar veya bu alandaki kariyerini ileriye taşımak isteyenler. Workcube iş ortakları, Workcube kullanıcıları.