Content Server, kurumsal uygulamalarla entegre çalışır. Belgeler Content Server’a API katmanı aracılığı ile entegre şekilde kaydedilir. Farklı kaynaklardan gelen dokümanlar, content server üzerinde arşivlenir. Kullanıcılar gelişmiş arama motoru ile belgelere hızlıca ulaşırlar. Dokümanların merkezi olarak tek noktadan yönetilmesi bilgiye erişim ve paylaşım maliyetlerini düşürür. Regülasyonlara uygun çalışmanızı sağlar.

Content Server’ın benzersiz entegrasyon yeteneği, kurumsal uygulamaların içinden de çalışmasını sağlar. Dokümanları versiyonlayabilir. Yeni doküman eklediğinde ise, arka planda dokümanın indeks alanları otomatik olarak oluşur. Content Server’ın web ve mobil ara yüzlerinden eş zamanlı olarak erişebilirler.

Böylece ister herhangi bir uygulamanın içinden, isterseniz de Content Server’ın web ve mobil ara yüzü üzerinde çalışabilirsiniz.

Dijital dönüşümün ana taşlarından olan Content Server, kullanıcıların işlerine odaklanması sağlar. İşlerin planlandığı gibi yürümesinde önemli rol oynar. Doküman karmaşasını ortadan kaldırır. Binlerce lira tasarruf etmenizi sağlar.

Ürün resimleri ve teknik dokümanların barınması, partner sistemler tarafından kullanılabilmesi için içerik sunucu görevini üstlenen bir sistemdir. Resim ve dosyalar partner sistemler tarafından otomatik olarak çekilir.

  • Content Server sistemine yeni doküman yükleyebilir ve var olan dokümanları listeleyebilir bu şekilde dokümanlarınızı yönetebilirsiniz.
  • Content Server sistemine yeni ürün ekleyebilir, var olan ürünleri listeleyebilir, Ürünlerinizi kolaylıkla kategorize edebilir ve ürün bilgisi, ürün resmi ve ürün dosyalarını toplu olarak sisteme aktarıp depolayabilirsiniz.
  • Content Server sisteminde ürün dosyalarının dosya uzantısı ve dosya türüne göre listeleyebilir ve güncelleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için lütfen formu doldurunuz